سامسونگ و هوآوی پرفروش ترین گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم 2020

  شرکت کانترپوینت که در ارایه آمار و آنالیز فروش گوشی های هوشمند در بازار دنیا تخصص دارد، بتازگی آمار فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم سال 2020 میلادی را منتشر کرده است.

طبق گزارش کانترپوینت، بازار گوشی های هوشمند نسبت به سال گذشته 4 درصد کاهش داشته ولی با افزایش 32 درصد نسبت به سه ماهه گذشته، به تعداد 366 میلیون دستگاه در سه ماهه سوم سال 2020 میلادی رسیده است. بر اساس تحقیقات کانترپوینت، این افزایش فروش به علت کاهش محدودیت های کرونایی بوده است. ویروس کوید 19 در عرضه و تقاضای بازار گوشی های هوشمند تاثیر قابل توجهی داشته است.

کاهش یافتن محدودیت های کرونا در تمامی بازارها، شرایط واردات و صادرات را کمی بهتر کرده و باعث رشد فروش گوشی های هوشمند شده است.

سامسونگ با فروش 79.8 میلیون دستگاه با سهم بازار 22درصد در رتبه اول پرفروش ترین گوشی هوشمند در دنیا قرار دارد. این آمار با افزایش 2 درصد نسبت به سال گذشته و رشد 47درصد نسبت سه ماهه گذشته می باشد. این بیشترین افزایش رقم برای سامسونگ در سه سال گذشته است.

رتبه دوم به هوآوی اختصاص دارد. این شرکت 14 درصد سهم بازار گوشی های هوشمند را به خود اختصاص داده است. در این بین برند شیایومی با رشد 46درصد نسبت به سال گذشته در رتبه سوم قرار گرفته. برند اپل نیز در رتبه چهارم قراردارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)
اسکرول به بالا

خرید از فروشگاه کاریان همراه

 

گوشی ها و لوازم جانبی اصلی سامسونگ همراه با مدل های زنده برای بررسی 

خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه کاریان 

تلفن : 02122500000

آدرس : جردن، بلوار آرش غربی، پلاک33

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر

پنجشنبه ها  ساعت 9 الی 2 بعد از ظهر

برای مسیریابی به فروشگاه کلیک کنید