مرکز آموزش و تجربه HMS سرویس‌های موبایلی هوآوی

شرکت هوآوی فارسی به منظور تجربه هرچه بهتر کاربران با سرویس موبایل هوآوی و ارایه خدمات نرم افزاری، مراکزی را جهت آموزش و کسب این تجربه نو فراهم کرده است که شما را به بازدید ازآنها دعوت می‌کند.

در این مراکز خدماتی را بصورت رایگان دریافت خواهید نمود که به شرح زیر می باشد:

  • معرفی و آشنایی با سرویس‌های موبایلی هوآوی
  • تجربه مستقیم استفاده از دستگاه‌های هوآوی (مجهز به سرویس‌های موبایلی هوآوی )
  • نصب و به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های پرکاربرد
  • آموزش و ساخت شناسه مخصوص هوآوی Huawei ID
  • روش‌های ارتباط با مرکز خدمات شرکت هوآوی
  • روش‌های انتقال اطلاعات از گوشی‌های قدیمی (تمامی برندها) به گوشی جدید

 

لیست مراکز را در زیر ببینید:

 

در این پروژه شما می‌توانید با مراجعه به مراکز مشخص شده، ازخدمات نرم‌افزاری فراگیری بهرمند شوید. این خدمات متنوع، شامل موارد بسیاری می‌شود که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

سرویس‌های موبایل هوآوی به نحوی توسعه پیدا کرده ‌تا بتواند تمامی نیازهای کاربران را مرتفع کرده و خدماتی خوب به آنها ارائه دهد؛ همکاران هوآوی توضیح کاملی درباره سرویس‌های موبایلی هوآوی و قابلیت‌های آن به کاربران ارائه می‌کنند و شما می‌توانید از نزدیک تجربه مستقیم کار با این اکوسیستم را داشته باشید.

خدمات رایگانی که دریافت خواهید کرد:

  • نصب و به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های پرکاربرد

نرم‌افزارهای پرکاربرد و مورد نیاز به صورت رایگان بر روی گوشی خریداری‌شده شما نصب خواهد شد، به شکلی که تمامی نیازهای شما پاسخ داده شود همچنین می‌توانید در طول مدت 18 ماه گارانتی رسمی دستگاه خود از امکان نصب رایگان برنامه‌ها به دفعات بهرمند شوید.

  • آموزش و ساخت شناسه مخصوص هوآوی Huawei ID

برای ورود و استفاده از سرویس‌های موبایلی هوآوی نیاز به ثبت‌‌نام و ساخت شناسه است. شناسه مخصوص هوآوی یا همان Huawei ID کلید ورود شما به دنیای جذاب و گسترده هوآوی است.

  • روش‌های انتقال اطلاعات از گوشی خود به گوشی جدید

یکی از نیازهای عمده خریداران گوشی‌های جدید، منتقل کردن اطلاعات گوشی قدیمی خود نظیر لیست مخاطبین، اطلاعات کاربری، تاریخچه گفتگوها و حتی فایل‌های گوشی قدیمی (تمامی برندها) است که این موارد توسط همکاران هوآوی برای شما انجام می‌شود.

 

روش‌های ارتباط با مرکز خدمات شرکت هوآوی:

در صورت نیاز به ارتباط مستقیم با هوآوی شما می‌توانید با مرکز تماس هوآوی (02142000) ارتباط برقرار کنید و یا به مراکز خدمات اصلی هوآوی  مراجعه کنید. همچنین شما قادر خواهید بود از روش‌های دیگر مانند برنامه HiCare (یا Support) موجود در گوشی با هوآوی در ارتباط باشید.

شرکت هوآوی به ارائه تجربه‌ای عالی برای مصرف‌کننده متعهد است و تیم هوآوی فارسی با توسعه‌دهندگان جهانی برنامه‌های گوشی هوشمند همکاری می‌کند تا بهترین تجربه را برای شما به ارمغان بیاورد.

برگرفته از سایت هوآوی موبایل فارسی

‫0/5 ‫(0 نظر)
پیمایش به بالا

خرید از فروشگاه کاریان همراه

 

گوشی ها و لوازم جانبی اصلی سامسونگ همراه با مدل های زنده برای بررسی 

خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه کاریان 

تلفن : 02122500000

آدرس : جردن، بلوار آرش غربی، پلاک33

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر

پنجشنبه ها  ساعت 9 الی 2 بعد از ظهر

برای مسیریابی به فروشگاه کلیک کنید