جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ایکون igtv اینستاگرام

بروز رسانی IGTV اینستاگرام

اینستاگرام سرویس IGTV را تغییر می دهد.

سرویس ویدیویی IGTV اینستاگرام از سال 2018 میلادی برای رقابت با سرویس های ویدیوی همچون یوتیوب معرفی شد که استقبال چندانی از آن نشد. حال اینستاگرام با باز طراحی IGTV قصد دارد تا با تاکید بیشتر برروی سازندگان ویدیو، کاربری این پلتفرم را افزایش دهد.

اولین تغییری که در برنامه خواهید دید، نوار پیمایش سه گزینه ای در پایین صفحه است.

 

در صفحه اصلی نسخه جدید، یکی از سازندگان ویدیو در بالاتری بخش جای می گیرد تا کاربر تشویق به دیدین ویدیو های بیشتر سازنده گردد. سازنده ای که در بالاترین بخش صفحه اصلی نمایش داده می شود، بر اساس سلیقه کاربر خواهد بود. انتخاب این سازنده بستگی صفحات فالو شده ی کاربر و هوش مصنوعی نرم افزار بستگی دارد.

منوی جستجو یا Discover نیز از تغییرات اساسی این برنامه می باشد. در نسخه قبلی تنها ویدیو های فالو شده و ویدیو های محبوب کلی اینستاگرام برای کاربر نمایش داده می شدند ولی با امکان منوی Discover ویدیو های بیشتری در رابطه با علایق کاربر نمایش داده خواهد شد.

تغییر چشمگیر دیگر، امکان استوری کردن ویدیوی IGTV است. در گذشته هنگامی که فیلم خود را استوری می کردید فقط یک فریم از فیلم نمایش داده میشد ولی در حال حاضر 15ثانیه از ویدیو نمایش داده می شود تا بیننده برای دیدن ویدیوی کامل ترغیب شود.

اینستاگرام با تمرکز بر تولید کنندگان محتوا و جستجوی راحتتر ویدیو ها، تلاش دارد تا IGTV را از صنایع اصلی ویدیو تبدیل کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)
اسکرول به بالا

خرید از فروشگاه کاریان همراه

 

گوشی ها و لوازم جانبی اصلی سامسونگ همراه با مدل های زنده برای بررسی 

خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه کاریان 

تلفن : 02122500000

آدرس : جردن، بلوار آرش غربی، پلاک33

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر

پنجشنبه ها  ساعت 9 الی 2 بعد از ظهر

برای مسیریابی به فروشگاه کلیک کنید