تماس با دفتر مرکزی

سوالات متداول

طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری)، در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری، به‌منظور مبارزه سیستمی با قاچاق دستگاه‌های دارای سیم‌کارت و حمایت از واردات قانونی تلفن همراه و حمایت از کاربران آن، توسط ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با همکاری دو وزارت‌خانه صنعت، معدن و تجارت و وزارت‌خانه ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا شده است.
در این طرح با استفاده از شناسه (IMEI) دستگاه تلفن همراه، گوشی قانونی و منطبق بر استانداردهای ایمنی، سلامت و ضوابط اتحادیه‌های بین‌المللی، وارد کشور شده و از فعال‌سازی تلفن‌های همراه غیرقانونی با مخاطرات سلامتی و گارانتی‌های جعلی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
لازم به ذکر است که تمام دستگاه‌هایی که تا قبل از اجرای طرح ثبت تلفن همراه، سابقه‌ای از فعالیت آنها در شبکه رویت شده باشد مانند گذشته، مجاز به دریافت خدمات از شبکه‌های اپراتوری هستند.

همتا (سامانه هوشمند مدیریت تجهیزات ارتباطی)، سامانه‌ای است که در راستای اجرای طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری)، پیاده سازی شده است. در این سامانه، هر دستگاه، تحت مالکیت یک سیم کارت قرار گرفته است. سیم کارت مالک دستگاه، قادر خواهد بود فرایندهای مختلف سامانه همتا از قبیل انتقال مالکیت و … را برای دستگاه انجام دهد.

درگاه‌های ارتباط با سامانه همتا برای انجام فرایند عبارتند از:

– سرشماره پیامکی به شماره 7777
– کد دستوری #7777*
– اپلیکیشن همتا (نسخه اندروید و iOS)
– وب سایت hamta.ntsw.ir
 
برای چگونگی ثبت نام به این صفحه مراجعه کنید.

کد همتا یا رجیستری برروی کارت طلایی گارانتی کاریان همراه حک شده است. کارت گارانتی نیز درون بسته بندی و جعبه گوشی قرار دارد. محل درج کد برروی کارت را در اینجا ببینید.

تمامی گوشی های تحت گارانتی کاریان همراه طی مراحل قانونی وارد کشور می شوند؛ در صورت هر گونه پیغام خطا دفتر مرکزی مشکل شما را پیگیری و کد صحیح را اعلام می کند.

برای دریافت کد رجیستری و حل مشکلات ثبت گوشی، از طریق فرم زیر، موارد درخواستی را ارسال نمایید. پس از بررسی، نتیجه از طریق ایمیل ارسال می گردد.

فرم درخواست کدفعالسازی

نشانه های اصل بودن کارت گارانتی :

  1. هولوگرام طلایی روی آن
  2. درج شماره سریال دستگاه
  3. درج مدل دستگاه
  4. درج شماره تماس و آدرس دفتر مرکزی
  5. درج مدت زمان گارانتی
برای دیدن شرایط کامل و طرح کارت طلایی، به صفحه چک کردن اصالت گارانتی مراجعه کنید.

برای درخواست اخذ نمایندگی می توانید بصورت آنلاین از این صفحه همکاری با ما را شروع کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با واحد فروش مستقیم صحبت کنید:

021-2323

ورود به سیستم