پیشنهاد دانلود بهترین اپلیکیشن هوا شناسی گوشی موبایل

معرفی بهترین برنامه های هواشناسی 2022 برای گوشی شما

اپلیکیشن های هواشناسی اطلاعات مفیدی را برای وضعیت آینده هوا در اختیار شما می گزارند. که برای سفر و رفت و آمد های خود بتونین نسبت به وضعیت هوا آمادگی لازم رو داشته باشین. مخصوصا تو سفر هاتون.
اپ های زیادی برای پیش بینی وضع هوا تولید شده که بسته به اطلاعاتشون در یک سطح کیفی نیستند. برای همین شاید اپ های مختلفی رو نصب و پاک کرده باشین.
اگر در مناطق ساحلی زندگی می کنید شما حتما یک برنامه هواشناسی دقیق با نمایش نقشه لازم دارین که شرایط جوی رو همیشه زیر نظر داشته باشین.
اگر هم دچار به آلرژی باشین ، با کمک این اپلیکشین ها می تونین وضعیت آلودگی و ناخالصی هوای منطقه خودتون رو بررسی کنین تا زمان مناسبی رو برای بیرون رفتن در نظر بگیرید. بهترین برنامه های هواشناسی مناسب ترین اطلاعات رو در اختیار شما میزارن تا برنامه ریزی های لازم رو انجام بدین.
برنامه های پیش فرض اندروید و حتی گوشی های سامسونگ، اطلاعات محدودی رو در اختیارتون می زارن و بیشتر حالت یک ویجت رو دارن که با کلیک روی آن ، وب سایت های هواشناسی باز می شوند که اطلاعات بیشتر از طریق مرور گر اینترنتی نمایش داده می شود.
برنامه های مخصوص هواشناسی، بدون انتقال به پنچره های مختلف اطلاعات کامل همراه با نقشه هواشناسی را در اختیار شما می گزارند.
تا انتهای این وبلاگ رو بخوانید تا بسته به نیازتون اپلیکیشن مورد نظرتون رو نصب و استفاده کنید.

بهترین اپ های هواشناسی 2022

Clime: NOAA Weather Radar Live

برنامه پیش بینی هوا Clime: NOAA Weather Radar Live

چندی از برنامه های هواشناسی مجانی، اطلاعات خودشون رو از سازمان بین المللی هواشناسی(National Oceanic Atmospheric Administration) دربافت می کنند که این اپلیکیشن مختص همین سازمان می باشد. سازمان NOAA یک آژانس آمریکایی هست که پیش بینی هوا و شرایط جوی اقیانوسی را بررسی می کند.
این برنامه رادار و نقشه زنده وضعیت جوی را نمایش می دهد. همچنین قابلیت اعلان هشدارهای هواشناسی بصورت نوتیفیکیشین در گوشی شما را دارد.
از قابلیت های دیگر ، نمایش وضعیت هوا در 24 ساعت، پیش بینی هوا در 7 روز آینده، زمان طلوع و غروب خورشید است. جزییات دیگر همچون فشارهوا، رطوبت، سرعت باد، وضعیت دید دمای تشکیل شبنم از اطلاعات این اپ هست.
برای استفاده از برنامه بایستی آی پی خود را تغییر دهید.

دانلود Clime: NOAA Weather Radar Live

Carrot Weather

برنامه پیش بینی هوا Carrot Weather

این برنامه یکی از اپ های معروف سیستم عامل آی او اس بود که نسخه اندروید آن نیز به سرعت به یکی از محبوب ترین های آن در مارکت اندروید تبدیل شد. طراحی خاص و جذاب آن برای نمایش اطلاعات و پیام های بامزه روزانه آن ، از نقاط قوت این اپ هست.
این برنامه دمای در حال حاضر به همراه پیش بینی ساعت، پیش بینی روزانه را بصورت ساده نمایش می دهد که با کلیک برروی هر ساعت، جزییات کامل وضعیت هوا رو می تونید مشاهده کنید. تست های اطلاعات عمومی از قابلیت جذاب این اپ هست. نسخه خریداری شده امکانات دیگری چون ماشین زمان را فعال می کند که وضعیت هوا در 70 سال گذشته و 10 سال آینده را برای شما نمایش میدهد. استفاده از نسخه مجانی خالی از لطف نیست و با انجام ماموریت های آن ، اطلاعات عمومی خودتون رو محک بزنید.

دانلود Carrot Weather

Plume Labs: Air Quality App

برنامه پیش بینی هوا Plume Labs: Air Quality App

فقط آتش سوزی و بلایای طبیعی برروی کیفیت هوا تاثیر ندارند. آلودگی و آلاینده های آلرژی زا از عوامل مهمی هستند برای بیرون رفتن باید به آن توجه داشته باشیم. مخصوصا برای افراد سن بالا و کسانی که بیماری دارند. این برنامه به شما کمک می کند تا از وضعیت آلایندگی شهر ها اطلاع پیدا کنید.
دستری به وضعیت آلاینده ها بصورت زنده در مناطق دلخواه، دیدن آلایندگی برروی نقشه در 107 شهر دنیا همراه با پیش بینی 72 ساعته از قابلیت های جذاب این برنامه هست. اگر اهل دویدن در فضای آزاد هستید، این برنامه به شما کمک می کند تا بهترین زمان برای دویدن را انتخاب کنید.
آلودگی هوا از مشکلات بزرگ دنیا می باشد. اطلاع از وضعیت درست آلایندگی هوا ، کمک کوچکی برای سالم ماندن ما خواهد بود.

دانلود Plume Labs: Air Quality App

Weather Underground

برنامه پیش بینی هوا برنامه هواشناسی Weather Underground

برنامه هواشناسی Weather Underground بک برنامه هواشناسی هست که توسط بیش از 250،000 ایستگاههای شخصی هواشناسی در سراسر دنیا تهیه می شود.
امکانی که این برنامه را خاص کرده، امکان پیش بینی هوشمند هست. با این امکان شما می تونین شرایطی چون باد، باران و دما رو برای فعالیت های بیرون مثل دوچرخه سواری و پیاده روی رصد کنین تا بهترین زمان را برای فعالیت خودتون انتخاب کنید.
شخصی سازی نقشه برای دیدن وضعیت های مختلف هواشناسی نیز از امکانات قابل توجه این اپ هست.

دانلود Weather Underground

Yahoo Weather

برنامه پیش بینی هوا Yahoo Weather

برنامه پیش بینی وضعیت هوای یاهو! با رابط کاربری بسیار زیبا؛ این برنامه با توجه به وضعیت هوای حال، عکس های زیبایی را برای شما نمایش می دهد.
به اضافه پیش بینی وضعیت آب و هوا، اپلیکیشن یاهو اطلاعاتی چون باد، فشار هوا و احتمال بارش را در اختیارتان می گذارد.

دانلود Yahoo Weather

AccuWeather

برنامه پیش بینی هوا AccuWeather

برنامه AccuWeather همیشه جزو بهترین برنامه های پیش بینی هوا در سیستم عامل اندروید بوده. بروز رسانی های دقیقه ای ، وضعیت آلایندگی و آلرژی ، اخطار های پیشرفته برای بارش برف و موارد دیگر این اپ را به یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های هواشناسی تبدیل کرده. سامسونگ مدتی از اطلاعات این برنامه برای هواشناسی گوشی های خود استفاده می کرده.
این برنامه حتی پیش بینی وضعیت هوا تا 45 روز را در اختیاز شما می گذارد تا برنامه های بلند مدت خود را بتوانید تنظیم کنید. بخش خبری این برنامه ویدیو های هواشناسی مناسبی را در دسترس گذاشته.

دانلود AccuWeather

Flux

برنامه هواشناسی Flux

اگر طراحی خوب براتون اهمیت دارد، Flux را دوست خواهید داشت. البته این برنامه جدید و هنوز در حالت بتا هست. با این حال بخوبی کار می کند. رابط کاربری بسیار راحتی دارد که باعث می شود کارکرد با آن راحت باشد.
این برنامه دارای تم های مختلفی هست که قالبلیت شخصی سازی دارد. ویجت های مختلف به کمک شما می آید تا اطلاعاتی را که لازم دارید در اختیار داشته باشید.

دانلود Flux

Flowx

برنامه هواشناسی Flowx

این برنامه را می توان از بهترین های وضعیت هواشناسی برای اندروید نام برد. گراف ها و نقشه های هواشناسی با جزییات بالا با بیش از 30 مدل دیتا و بیش از بیست مدل پیش بینی هواشناسی از امکانات این برنامه هستند.
این برنامه حتی امکان رصد کردن طوفان ها را نیز دارد. با این مهم اطلاعات در زیر انگشتان شما، براحتی می توانید برای سفرها و فعالیت های بیرون خود برنامه ریزی کنید.
برخلاف دیگر برنامه های معرفی شده، برنامه پیش بینی هوا Flowx تنها برای اندروید تولید شده. شاید این یکی از دلایلی باشد که در لیست بهترین اپ های ما قرار گیرد.

دانلود Flowx

The Weather Channel – Radar

برنامه پیش بینی هوا The Weather Channel – Radar

این برنامه یکی از برنامه های معروف هواشناسی برای گوشی های هوشمند می باشد. امکان رادار بارش و رصد وضعیت دمای آن بسیار کارآمد بوده که آن را به یکی از بهترین های رصد هواشناسی در گوشی همراه تبدیل کرده است. رادار طوفان محلی، رصد طوفان و چندین مدل اخطار هوا می تواند شما را برای موارد خاص آماده نگه دارد.
رادار و رصد زنده، رصد ساعتی بارش باران، پیش پینی محلی هوا و چند مورد دیگر از قابلیت های این برنامه هست. پیش بینی روزانه وضعیت هوا شما را از شرایط جوی آینده آگاه می سازد تا برای وضعیت بارندگی خود را برای رفت و آمد هماهنگ کنید.
این برنامه همچنین پیش بینی 15 روز آینده وضعیت هوا را برای شما نمایش می دهد تا با خیال راحت بتوانید برای سفرهای خود برنامه ریزی کنید.
جالب است بدانید گوشی های جدید سامسونگ از اطلاعات این برنامه برای ویجت هواشناسی استفاده می کند.

دانلود The Weather Channel – Radar

منبع : وب سایت Sammobile


معرفی بهترین گوشی های 2022 سامسونگ برای خرید


‫4/5 ‏‫(4 نظر)‬

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

خرید از فروشگاه کاریان همراه

 

گوشی ها و لوازم جانبی اصلی سامسونگ همراه با مدل های زنده برای بررسی 

خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه کاریان 

تلفن : 02122500000

آدرس : جردن، بلوار آرش غربی، پلاک33

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر

پنجشنبه ها  ساعت 9 الی 2 بعد از ظهر

برای مسیریابی به فروشگاه کلیک کنید