طراحی دوباره اپ گالری هوآوی

بتازگی ، فروشگاه نرم افزاری هوآوی App Gallery باز طراحی شد تا استفاده از آن و دسترسی به نرم افزار ها و جستجوی برنامه ها راحت تر شود.

یک تب جدید به نام Featured در اپ گالری اضافه شده به کاربران این امکان را می دهد که برنامه های جدید را براحتی یافت کنند.

در این تب جدید  که بصورت کارتی طراحی شده، کاربران براحتی و در یک نگاه مشخصات برنامه را مشاهده خواهند نمود. در این کارت ها تصاویر، راهنما و مقاله های مربوط به نرم افزار قید شده است. این تب توسط تولید کنندگان و نویسندگان طراحی شده تا به کاربران کمک کند اطلاعات کافی و مناسب را از نرم افزار دریافت کنند. همچنین این تب برای راحتی ، بصورت عمودی از بالا به پایین اسکرول  می شود، که دسترسی از برنامه های جدید به قدیم راحتتر باشد.

تب بعدی ، تب کمپین (Campaign)  هست که شامل تخفیف ها، قرعه کشی ها و چالش ها هست که کاربران با انجام چالش ها می توانند برنامه های جدید را بخرند یا امتحان کنند.

تب بعدی تب هدایا یا Gift هست که شامل استفاده رایگان بصورت محدود از سرویس های پرمیوم و بازی ها می باشد.

در این بروز رسانی، برنامه ها و بازی ها در دو تب مجزا همراه با نظرات و امتیاز کاربران می باشد تا هنگام انتخاب و برنامه ها، کاربر از نظرات دیگر کاربران براحتی آگاه شود.

کاربران فروشگاه نرم افزاری App Gallery  به تعداد 500 میلیون کاربر فعال رسیده که نسبت به سال گذشته رشد بسیار بالایی را داشته.

‫0/5 ‫(0 نظر)
پیمایش به بالا

خرید از فروشگاه کاریان همراه

 

گوشی ها و لوازم جانبی اصلی سامسونگ همراه با مدل های زنده برای بررسی 

خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه کاریان 

تلفن : 02122500000

آدرس : جردن، بلوار آرش غربی، پلاک33

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر

پنجشنبه ها  ساعت 9 الی 2 بعد از ظهر

برای مسیریابی به فروشگاه کلیک کنید