جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هوآوی در لیست ده شرکت برتر نوآور دنیا قرار گرفت

شرکت ” گروه مشاوران بوستون” (BCG) که فعال در حوضه مشاوره مدیریت کسب و کار می باشد، بتازگی لیست 50 شرکت برتر جهان در زمینه نوآوری را اعلام کرده که شرکت هوآوی رتبه ششم این جدول را به خود اختصاص داده است.

طبق این گزارش هوآوی توانسته نسبت به سال گذشته 42 پله صعود کند و بالاتر از شرکت هایی چون IBM، Sony، Facebook و Tesla قرار گیرد.

 

هوآوی درلیست 10 برند نوآور دنیا گرفت

 

یکی از معیارهای بررسی این لیست، فعالیت و حضور شرکت ها در بازارهای غیر از بازار داخلی کشورشان است. که هوآوی در این زمینه فعالیت بسیار بالا و موفقی را داشته.

 هوآوی سالانه بیش از 10 درصد از درآمد خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می دهد که میزان این سرمایه گذاری در سال 2019 به 131،659 میلیون یوآن رسیده که شامل 15،3 درصد از در آمد کلی هوآوی است.

هوآوی برای تکنولوژی نسل پنجم مخابراتی در دهه گذشته بیش از 4میلیارد دلار سرمایه گزاری کرده که همین باعث شده تا هوآوی در این حوزه به عنوان رهبر جهانی این تکنولوژی شناخته شود.

بجز فعالیت در شبکه های مخابراتی، هوآوی در زمینه تولید گوشی های هوشمند، تولید چیپ ست Kirin، سرویس های موبایلی و رابط کاربری EMUI خود را در بین رقبا مطرح نموده است.

‫5/5 ‫(1 نظر)
اسکرول به بالا

خرید از فروشگاه کاریان همراه

 

گوشی ها و لوازم جانبی اصلی سامسونگ همراه با مدل های زنده برای بررسی 

خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه کاریان 

تلفن : 02122500000

آدرس : جردن، بلوار آرش غربی، پلاک33

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر

پنجشنبه ها  ساعت 9 الی 2 بعد از ظهر

برای مسیریابی به فروشگاه کلیک کنید