گوگل بدنبال حذف پیغام رسان Duo و ترکیب آن با Meet است

 

شرکت گوگل تاکنون نرم افزار های زیادی از خود را جمع آوری کرده و طبق خبرهای رسیده، اینبار نوبت به برنامه و سرویس تماس تصویری Google Duo است.

اپلیکیشن Google Due چند سال پیش همراه با برنامه Allo معرفی و عرضه شد که برنامه اختصاصی گوگل برای تماس تصویری گوشی های هوشمند بود. برنامه Allo نیز در مقابل این نرم افزار برای چت نوشتاری بود.

جدا بودن پیغام رسان نوشتاری و تماس تصویری برای خیلی از کاربران جای سوال داشت و برنامه Allo نیز در مدت بسیار کوتاهی با شکست مواجه و جمع آوری شد. فقط پیغام رسان Duo توانست به فعالیت خود ادامه دهد که حتی در اواخر گوگل امکان تماس تصویری گروهی را به آن اضافه کرده است.

 

 

مدیر ارشد G Suite ( مجموعه نرم افزار های گوگل) “خاویر سولترو” که از دو ماه پیش مسولیت سرویس های ارتباطی گوگل را نیز بر عهده گرفته، این عقیده را دارد که برنامه های Duo و Meet نباید همزمان با هم سرویس دهی داشته باشند و برنامه Meet مختص سرویس های تماس تصویری باید باشد.

گفته می شود که این دو سرویس قرار است با هم ترکیت شده و برنامه Duo به کار خود پایان دهد.

زمان پایان کار نرم افزار Duo هنوز معلوم نیست. در حال حاضر گوگل نیز برروی برنامه Meet تمرکز کرده و امکانات جدید را بر این نرم افزار اضافه می کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)
اسکرول به بالا

خرید از فروشگاه کاریان همراه

 

گوشی ها و لوازم جانبی اصلی سامسونگ همراه با مدل های زنده برای بررسی 

خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه کاریان 

تلفن : 02122500000

آدرس : جردن، بلوار آرش غربی، پلاک33

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر

پنجشنبه ها  ساعت 9 الی 2 بعد از ظهر

برای مسیریابی به فروشگاه کلیک کنید