گوگل به سرویس مجانی بارگزاری عکس های Google Photos خاتمه می دهد

گوگل به سرویس مجانی بارگزاری عکس های Google Photos خاتمه می دهد.

  یکی از امکانات خوب سرویس آپلود عکس Google Photos ، آپلود بدون محدودیت عکس کاربران با فرمت کمپرس شده در این پلتفرم است. حال گوگل در یک اعلامیه رسمی گفته که این سرویس تنها تا اواسط خرداد ماه سال آینده مجانی خواهد بود و بعد از آن از حجم باقی مانده فضای ابری کاربر کسر خواهد شد.

بعد از 11 خرداد ماه سال 1400، کاربر هر فایلی که در Google Photos آپلود نماید، از حجم 15 گیگابایت فضای ابری گوگل کسر خواهد شد.

در روال حال، آپلود عکس ها با کیفیت اصلی که کاربر آپلود می کند، از حجم فضای ابری نرم افزار کاسته می شود.  ولی آپلود با کیفیت فشرده ی گوگل(compressed ‘High’ quality)، بصورت مجانی انجام می گیرد. ولی از 11 خرداد ماه سال آینده، هر عکس با هر حجم و کیفیتی از حجم فضای ابری خواهد کاست و پس از پر شدن 15 گیگابایت، کاربر می تواند حجم پیشتری را خریداری نماید.

این بدین معنی نیست که برنامه در کل شامل هزینه خواهد شد، همچنان 15گیگابایت از طرف گوگل مجانی خواهد بود ولی در صورت پر شدن فضا، بدون خریداری حجم اضافه امکان آپلود کردن عکس های بیشتری را نخواهید داشت.

همچنین در صورتی که در این سرویس به مدت دوسال فعالیت نداشته باشید، گوگل ممکن است محتویات شما را پاک کند. گوگل حتی در سال آینده امکانی رو معرفی خواهد نمود که عکس های تار و بی کیفیت و ویدیو های با حجم بالا را برای کاربر مشخص کند تا کاربر موارد اضافه را براحتی بتواند پاکسازی نماید.

گوگل این اعلامیه را بصورت رسمی در سایت خود و بصورت ایمیل برای کاربران اعلام کرده است.

‫0/5 ‫(0 نظر)
پیمایش به بالا

خرید از فروشگاه کاریان همراه

 

گوشی ها و لوازم جانبی اصلی سامسونگ همراه با مدل های زنده برای بررسی 

خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه کاریان 

تلفن : 02122500000

آدرس : جردن، بلوار آرش غربی، پلاک33

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر

پنجشنبه ها  ساعت 9 الی 2 بعد از ظهر

برای مسیریابی به فروشگاه کلیک کنید