جشنواره خدمات رایگان برای گوشی های تحت گارانتی کاریان همراه

شرکت خدمات پس از فروش لیماسرویس، به مناسبت آغاز به کار خود، جشنواره ویژه ای را برای گوشی های وارد شده توسط کاریان تدارک دیده. به همین مناسبت، تمامی دارندگان گوشی های با گارانتی کاریان همراه، با مراجعه به شعبه ها و نمایندگان مجاز خدمات پس فروش لیماسرویس، می توانند از خدمات نرم افزاری رایگان استفاده کنند.

طرح ویژه رایگان

در این طرح با مراجعه به شعب و نمایندگان مجاز لیماسرویس در سراسر کشور، می توانید بصورت رایگان از رفع مشکلات نرم افزاری، پشتیبان گیری، به روز رسانی سیستم عامل و نصب اپلیکیشن های کاربری برای گوشی خود بهرمند شوید.

اگر دوست دارید بی نیاز به بروزرسانی خودکار گوشی از طریق اینترنت ، سیستم عامل گوشی خود را جدید کنید حتما ازاین طرح استفاده کنید.

طرح ویژه رایگان برای گوشی های تحت گارانتی کاریان همراه

مدت زمان جشنواره

پانزدهم تیر الی پانزدهم مرداد ماه سال 1401، مدت زمان شرکت در این جشنواره لیما سرویس می باشد.

این جشنواره شامل چه گوشی هایی هست؟

همه گوشی های دارای گارانتی کاریان همراه شامل این جشنواره هستند. فقط کافی است با گوشی خود به خدمات پس از فروش لیماسرویس مراجعه کنید.

آدرس مراکز خدماتی را از کجا پیدا کنیم؟

شعبه مرکزی در تهران ، چهارراه پارک وی، جنب داروخانه آرامش، پلاک 3 واقع شده. برای اطلاع از آدرس دیگر مراکز می توانید از این صفحه نزدیک ترین نماینده به محل سکونت خود را مشاهده کنید. در صورت هرگونه سوال با مرکز خدمات لیماسرویس تماس بگیرد تا همکاران شما را راهنمایی کنند.

تلفن : 02122511111

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سیستم