افتتاح مرکز خدمات پس از فروش لیما سرویس

دسترسی سریع و مطلوب به خدمات پس از فروش و گارانتی گوشی های همراه با کیفیت بالا یکی از تعهدات اصلی کاریان همراه است. در همین راستا و جهت  گسترش خدمت رسانی سطح بالای گارانتی اصل برای مشتریان عزیز و هموطنان گرامی در سراسر کشور، مرکز خدمات لیما فون (لیما سرویس) افتتاح شد.

افتتاح مرکز خدمات پس از فروش گوشی تلفن همراه

شعبه مرکزی خدمات پس از فروش در تهران- پارک وی قرارداشته و دارای بیش از 50 نماینده فعال خدمات در سراسر کشور می باشد و بزودی تعداد شعبات و نمایندگان را افزایش می دهد.

مرکز خدمات لیمافون ( لیماسرویس)

مرکز خدمات پس از فروش لیما همراه، که تحت نظر مستقیم شرکت سامسونگ می باشد، با بهره گیری از بهترین متخصصین تعمیرات تلفن های همراه سامسونگ و همچنین تامین قطعات اصل و مورد تایید شرکت سازنده، آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به شما مشتریان گرامی گوشی های کاریان همراه است.

چشم انداز و ماموریت لیماسرویس

ماموریت خدمات پس از فروش لیماسرویس، فراهم کردن امکاناتیست تا مشتریان گرامی به آسانی و اطمینان خاطر تلفن همراه خود را به لیما سپرده و رضایت بخش ترین خدمات پس از فروش را تجربه کنند.

دفتر مرکزی خدمات پس از فروش لیما

لیما سرویس برآن است تا در بین پنج شرکت برتر حوزه خدمات پس از فروش بر اساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار بگیرد.
هدف لیماسرویس گستردگی و حضور نمایندگی های خدمات در شهرهای با جمعیت بالای 50هزار نفر هست.

از امکاناتی که بزودی راه اندازی خواهد شد، پیگیری تعمیرات و خدمات بصورت آنلاین است تا دسترسی و سرعت پیگیری سرویس های خدمات به بهترین نحو انجام پذیرد.

محصولات کاریان همراه با خدمات لیماسرویس

شرکت کاریان همراه به عنوان یکی از وارد کنندگان برتر موبایل در ایران ، با همکاری شرکت لیماسرویس، تلاش خود برای خدمت رسانی با کیفیت بالا را بیشتر کرده تا با اطمینان ترین خرید گوشی تلفن همراه را کاریان همراه داشته باشید.

آدرس دفتر مرکزی خدمات:
تهران – خیابان ولیعصر- چهارراه پارک وی – جنب داروخانه آرامش – پلاک 3
تلفن: 02122511111

برای دیدن نمایندگان مجاز خدمات لیماسرویس اینجا را کلیک کنید.


وارد کنندگان رسمی کشور کدام شرکت ها هستند؟


دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا